1 / 12
Kuka vo Brusnicka Naselba 420 m/2
110 €
30.09.2022 20:00

Битола / Битола

Број на соби:

10

Квадратура:

420 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

88

Година на реновирање:

92

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Novosadska 24

Se prodava Kuka vo Brusnicka Naselba: 420m/2, tri sprata plus podrum, 2 prostorii i garaza, a i deloven prostor. Centralno parno greenje na dvata sprata, golem dvor 420m/2 so 3 strani. Kukata izleguva na dve ulici i ima dva vleza. Tel: 077 750 654 cena 110 000 euro

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
77750654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам