1 / 6
Reno Clio 1.2benzin 2006 Na delovi 071804867
1 €
12.08.2022 09:51

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se shto vi treba motor menjac odlicni moze proba kolata e vo vozna sostojba 071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам