1 / 12
Нови апартмани во централно подрачје на Охрид
1 €
Цената е фиксна
15.07.2022 23:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Дејан Војвода

Издавам НОВИ апартмани во централно подрачје на Охрид, на околу 400 метри од Охридска Банка.

Секој апартман располага со:
* кујна (бар систем)
* купатило
* клима
* ТВ
* интернет
* фен
* паркинг место
Апартманите располагаат и со голем двор со летниковец и содржини за најмладите (трамболина, лизгалка, нишалка).

Facebook fun page: Ohridika Apartments - Ohrid

Информации за слободни термини и резервации на 075 202 190

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам