1 / 9
Vo dobra sostojba
2.499 €
21.02.2022 20:41

Дебар / Дебар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

C220 vo mnogu dobra sostojva,

- Napraven golem servis
- Dizel
-Zelen Karton
-do 1.1.2023 registracija

2499 euro ima mal prostor za dogovor
070980313

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Edi
Потврден огласувач
070980313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам