1 / 7
Kompresor za vozduh Actros MP4
20.000 МКД
14.09.2021 10:24

Битола / Битола

Kompresorot e ispraven izvaden od Mercedes Actros MP4 2014 god
Zaineresirani za piveke info javetese na
0038975269280 ili na viber
Metodija

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

bobi
12 Kladenci br 34
Потврден огласувач
070734743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам