1 / 1
Ефтино, ГРЕАЛИЦА Tesy 2400 W
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2021 08:07

Куманово / Куманово

Продавам греалица греалица Tesy 2400 W
- снага 2400 W
- со термостат за регулација на температура
- со две брзини на вентилација
Греалицата е исправна.
Може да се види после 17ч во работен ден и
после 12ч во неработен ден.
Цена по договор
Телефон за контакт: 075 269 123

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Столе
Потврден огласувач
075269123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам