1 / 5
Секаков вид на спортска опрема
1 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
26.08.2021 13:23

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Секаков вид на опрема за:
-Кампување⛺️
-Планинарење🏔
-Риболов🎣
-Водени спортови🤿
-Аксесоари🧢🎒🛹🏊🏼‍♀️🎾🔦💡
💯Работиме по нарачка на специфични производи ✅
⚠️На нашиот профил ги има сите производи⚠️
📮Достава до вашата адреса🚛

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

Living Adventure
Ул. 8-ми Март бр.8 Прилеп
Потврден огласувач
+38970700241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам