1 / 2
Velosiped TREK kako nov.
16.000 МКД
09.07.2022 11:21

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Se prodava mnogu malku vozen TREK vo odlicna sostojba.
Se e original na nego kako od fabrika.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075/285-375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам