1 / 7
Х А Р Т И Ј А за А. фарбари НАЈ ЕФТИНА
25 МКД
19.11.2022 19:16

Битола / Битола

ПРОДАВАМ ХАРТИЈА ВО РОЛНИ ПОЕФТИНА ОД ПРОДАЖНАТА ВО ДУЌАНИ ЗА 7-8 ПАТИ
ЗА СЕКАКВА НАМЕНА
ОСОБЕНО ЗА АВТО ФАРБАРИ ПАКОВАЊЕ НА ЈАБОЛКА ВО ГАЈБИ , ЗА ИЗОЛИРАЊЕ СТАКЛА-ИЗЛОЗИ ПРО БОЈАДИСУВАЊЕ И МАЛТЕРЕЊЕ , ОПАКОВКИ ЗА СЕНДВИЧИ И ДР.
ВО ДИМЕНЗИИ ОД 1 ,60

,80 СМ= 550,00
,И 6О СМ = 500,00

ЗА ПОГОЛЕМИ КОЛИЧИНИ НАД 50 ИЛИ 100 РОЛНИ Е ДРУГА ЦЕНА

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Горан Трајковски
Потврден огласувач
070960940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам