1 / 10
2 TABLETI SAMSUNG , I 1 QUART MALKU KORISTEN
2.000 МКД
17.09.2021 15:27

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

11" инчи

Prodavam 2 Tableti Samsung, i 1 Quart mnogu malku koristen bez grepka. Edniot Samsung e so skrseno staklo odlicmo si raboti brz e 2017 god i drzi baterija cena 2000 den Itno! , drugiot Samsung e odlicen i socuvan baterijata ne mu cini, 2,000 den 3 ot Quart e bez grepka i vo odlicna sostojba. 2,500 den. Dule 070-623-791

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
070-623-791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам