1 / 6
Куќа во Чаир
По Договор
26.08.2021 14:54

Чаир / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Јајце 85

Продавам куќа во Чаир, до основното училиште Лирија. Со целосна документација.
Информации на телефон 071 552 574 и 078 235 742

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Тахир
Потврден огласувач
078235742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам