Дипломиран градежен инж. со овластување Б бара соработка
По Договор
10.09.2021 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Не е важно

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Дипломиран градежен Инженер, нуди склучување на спогодбен работен однос на скратено работни време со овластување Б за:
-инженер за изведба Б
-надзорен инженер Б
-ревизија на проектна документација Б
-изработка на проектна документација Б

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

/
Потврден огласувач
076422580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам