1 / 12
Elektricar
1 €
30.06.2022 16:36

Кисела Вода / Скопје

-Promena na spratni tabli
-Montaza na plafonjerki I lusteti
-Sporeti I se vo vasiot dom sto e povrzano so elektrika.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078402045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам