1 / 8
SEAT TOLEDO 1.9 TDI 105ks Registrirana
3.800 €
4.200 €
16.08.2022 19:41

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Toledo 2007 god. 1.9 TDI 105 ks
Full oprema
Redovno servisirana
Vo odlicna sostojba
Bez nikakvi dopolnitelni trosoci
kompleten golem servis i cela god registrirana


tel. 079 348 564

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам