1 / 12
Masina za cepenje drva
1 €
Цената не е фиксна
26.08.2021 20:41

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava hidraulicna masina za cepenje drva

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Drage Jovanovski
ul. Bajram Shabani 5 Kumanovo
Потврден огласувач
075311204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам