1 / 1
Сет шминки на расклопување
1.800 МКД
Цената е фиксна
18.11.2021 14:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Сет на расклопување
Сетот се состои од:
-118 сенки
-9 нијанси на бронзер
-5 нијанси сенки за веѓи
-2 црни моливчиња
-2 кафеави моливчиња
-4 мини четки

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR SET ZA TRETMAN NA LICE

649 МКД

Специјална Осмомартовска понуда

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам