1 / 2
Hummel патики за ракомет
2.500 МКД
Цената е фиксна
26.08.2021 22:49

Струга / Струга

Патики користени 1 година, број 36 во добра состојба. За повеќе информации 077 850 833.

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Чевли

Се продава од:

Pavlina Plushkoska
Потврден огласувач
077850833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам