1 / 3
LESNINA PLAKAR ZA DETSKA SOBA NOV
5.500 МКД
Цената не е фиксна
26.11.2021 16:44

Карпош / Скопје

Lesnina plakar za detska soba mnogu malce koristen kako nov
Golemiot plakar e so dimenzii 2mx85cm
Maliot plakar so staklo e 2mx40

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
078345037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам