1 / 3
Iveco eurocargo 120e22 2007 godina
7.999 €
09.11.2021 21:58

Битола / Битола

Kamion iveco eurocargo 120e22 2007 godina so pominati 580 000 km nosivost 5500 kg neto ima i rampa . Cenata e bez ddv bruto nosivost 11990 kg.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
071328321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам