Kuca na Potok
По Договор
27.08.2021 12:49

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Potok

Se prodava kuca vo naselba Potok, malku na povisoka lokacija, no na glavna ulica so pristap so kola vo sopstvena garaza. Kucata e renovirana, vo nea se zivee na povrsina od 100 m2, i dvor od 100 m2. Cena 90.000 euro

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам