1 / 3
4 Gumi kako novi 215.65.R16
4.500 МКД
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:25

Штип / Штип

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

215

Висина:

65

Дијаметар:

16

4 gumi kako novi,bez nikakva mana,slobodno moze da gi vidite i da se uverite,koristeni kratko M+ S

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078632555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам