1 / 5
MAN TGX 480 2011 EXTRA !!
1 €
27.08.2021 13:04

Виница / Виница

MAN TGX 480 Godina na Proizvodstvo 2011,Redovno servisiran bez zabeleski.
Pominato 970 000 km so NOVI GUMI i Akumulatori.
Super Sostojba moze da se vidi !!!
Kontakt Simo 070 213 360

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
070......
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам