Kuca blizu Opstina
По Договор
27.08.2021 13:04

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

420 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Kuca vo centar

Se prodava kuca, ne lepena od niedna strana, na mirna lokacija vo centar, blizu Opstina. Placot ima 420 m2, ubavo sreden, so nekolku parking mesta vo dvorot. Kucata e sredena, moze da se zivee vo nea, no samata lokacija e odlicna za ziveenje. Cena 280.000 euro

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам