Kuca na super lokacija
По Договор
27.08.2021 13:12

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

365 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

365 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Kuca vo centar, kaj Sat Malo

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo gradot, vo centralno gradsko podracje, kaj Sat Maalo. Kucata e stara, se naogja na plac od 365 m2, so moznost za izgradba na nov stanben objekt so nekolku lokali. Cena 285.000 euro

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам