1 / 7
Vkus za cigari NOVO NOVO
400 МКД
Цената е фиксна
24.09.2021 18:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💯Најново нешто во Македонија💯
🔥Лесно за користење, лесно за носење, БЕЗ АДИТИВИ И БЕЗ ХЕМИИ
🔥Го подобрува вкусот на цигарите 100%
🔥ГО ЕЛИМИНИРА лошиот здив од цигари и иритација
🔥Има повеќе од 20вкуса од сега и во МК : Chocolate, Vanilla, Blueberry, Coconaut, Mojito, Strawberry Bubblegum, Cherry, Rose, Grape, Whisky и Многу многу другии вкусовии
🔥🔥Добивате 100 топчиња со еден вкус добро спакувани
💥ОГРАНИЧЕНА КОЛИЧИНА💥
ЦЕНА : 400денари
Испраќаме и со достава
За порачка на тел:
079242591
077878691
На сликите имате инструкции како се користи
🔥Искусете го вашиот омилен вкус максимално🔥

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
075211896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам