Се продава стан во Кичево
По Договор
27.08.2021 15:08

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Се продава нов, невселен, двособен стан во Кичево, со посебна голема кујна, во зграда спроти основното училиште Санде Штерјоски, на втор спрат, со балкон, подрум и паркинг место. Станот има убав распоред и е веднаш вселив. Може да се погледне во секое време.

///// Телефон за контакт - 071254805 /////

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам