1 / 4
Kotel na peleti 50 kw
1.300 €
26.06.2022 08:23

Карпош / Скопје

Prodavam kotel na peleti koristen edna sezona 50 kw. Na poraki i e-mail ne odgovaram.
Informacij na tel.: 070235134 Kokan.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

???
Потврден огласувач
070244333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам