1 / 12
Sony DSC-WX60
2.000 МКД
Цената е фиксна
01.09.2021 08:45

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Sony

Dobra baterija.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам