1 / 5
Se prodava BMW 320 d
1 €
04.12.2021 19:22

Демир Хисар

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava bmw 320 d m paket ful oprema 2001 150 ks kolata e ispravna
Mozi zamene za golf 5
Tel 076 717 060
Tel 047 274 640

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan
Потврден огласувач
078275716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам