1 / 8
КАБЕЛ СО СВЕТИЛКИ
999 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2021 16:53

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

НАЈДОБРА ПОНУДА НА МЕГАПОПУЛАРНИТЕ ВОДООТПОРНИ КАБЛИ СО ФАСОНКИ 7,5М 7 СИЈАЛИЧНИ МЕСТА ЗА ЦЕНА ОД САМО 999 ДЕНАРИ
ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ СО 7 ЛЕД 4W СТ64 СИЈАЛИЦИ 1999 денари

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од: Претпријатие

Ledmarket.mk
Лондонска 19 Т.Ц. Олимпико
Потврден огласувач
078335559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам