1 / 10
TIG/CO2/aparati zavaruvanje
300 €
Цената не е фиксна
17.05.2022 18:46

Валандово

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

uvoz na sekakov vid na aparati za zavaruvanje po povolna cena profesionalni tig /acdc /rosfajt/fronius/miler/kemppi i dr poveke info na viber 079353307

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN

400 €

zavaruvanje/tig/ac dc/fronius/telwin

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам