1 / 3
СТОЧНА ВАГА 300 Кг.
200 €
Цената е фиксна
07.02.2022 18:08

Свети Николе / Свети Николе

Се продава стара но исправна сточна вага до 300кг. Бр.за контакт
077 754 661- Стојанче.

Категорија: Останато

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
077994868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам