1 / 1
ДОМАШНА ЛОЗОВА РАКИЈА ПО 170 ден. ОД ЛИТАР.
170 МКД
07.02.2022 18:08

Свети Николе / Свети Николе

Се продава домашна лозова ракија од овчеполско поднебје, цената од литар е 170 денари, доколку се нарача над 15 литри цената ке биде 150ден.

Категорија: Останато

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
077994868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам