1 / 1
Siberski Samojed Samoyed
По Договор
30.08.2021 09:37

Пехчево / Берово

Se prodava cisto krvno masko kutrence od radata Siberski samojed rodeno na 05.05.2021 godina. Vakcinirano i procisteno od paraziti so pasos. Kutrenceto e preubavo i druzeljublivo mnogu saka dasi igra..
Tel za kontakt: 078-405-614.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам