1 / 5
Boatian ,hammel
1 €
Цената не е фиксна
28.08.2021 00:01

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

China

Километри:

5000

Motorite se pali vozi poveke info na 075964991 DELOVIII......

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075964991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам