1 / 3
Bandazi
По Договор
28.08.2021 00:28

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodavaat dva para 16ki bandazi.
Tel. 075 555 560

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

mercedes
Потврден огласувач
071537005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам