1 / 6
Prodavam soft piano , futrola za kamera ili aparat.
1 €
Цената е фиксна
17.05.2023 12:12

Аеродром / Скопје

Prodavam soft piano 50 eur, futrola za kamera ili aparat 20 eur i stalak za kamera ili aparat nov 30.
Zvonete na Pance 070 872 772

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
070872772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам