1 / 2
Prodavam masa kompjuterska i dve stolici
1 МКД
Цената е фиксна
03.06.2022 13:27

Аеродром / Скопје

Prodavam masa kompjuterska i dve stolici za detska soba 5000 denari. Prodavam i tepih 1000 denari 078 445 895

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
077511925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам