1 / 3
Spert ploci
130 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.10.2021 18:06

Велес / Велес

Spert ploci dimenz 1100×1100 ima 100 parcinja

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
071514444
070561555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам