1 / 4
DisplayPort to HDMI 1.8m
299 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2023 10:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

1080P Display Port DP to HDMI-compatible Cable for Connecting Laptop to Projectors

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075775886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам