1 / 11
CIZMI
600 МКД
04.09.2021 13:11

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

36

Боја:

Кафена

CIZMI noseni vo dobra sostojba
germanski broj 36 boja kafeana cena 700 den
Crni skroz novi broj 38 cena 700 den
papuci za doma 38-39 cena 500 den
crni noseni broj 38 cena 600 den

moze site zaedno za povolna cena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

T
Потврден огласувач
078405390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам