1 / 3
Staticka balkonska vrata 5000den 225 x 81 so 4 sezonsko stak
4.500 МКД
Цената не е фиксна
06.06.2022 22:07

Гостивар / Гостивар

Se prodava staticka pvc ramka sose staklo 4 sezonsko moze da se iskoristi kako vrata i kako prozor zavisno od potrebata bez otvaranje znaci staticka izrabotena e od alphacan materijal

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078838167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам