1 / 4
Se prodava kuka so plac 135m2
60.000 €
08.01.2022 15:32

Тетово / Тетово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

135 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

copce sokace

Prodadena!
kukja so dvor vo Copce sokace vo dobra sostojba .


Priz + Kat
Vkupno Plac: 135 m2
Dvor: 40m2
Kat: 50m2
Vkupno stanben prostor: 100m2

So cist imoten list i moze da se vidi vo koe bilo vreme.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам