1 / 1
PLC avtomatski kontroler Schneider Electric ZELIO
7.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.11.2022 20:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Mini PLC, Scneider Electric ZELIO SR2A101BD, 24 VDC, so ekran, za montaza na DIN shina.
6 Digitalni vlezovi 24 VDC;
4 Relejni izlezi 24 - 230 V;
28 vremenski tajmeri (milisec, sec, min, hours);
28 brojaci + 1 brz brojac;
8 komparatori;
4+2 kopcinja za konfiguriranje;
USB porta za komunikacija;
Programiranje: leder ili funkciski blokovi;
Vgradena backup baterija 10 godini traenje;
Zastita od obraten polaritet;

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
038977706307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам