1 / 1
DIPLOMSKI MAGISTARSKI I DOKTORSKI TRUDOVI
10 МКД
09.06.2022 21:53

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на ДИПЛОМСКИ трудови: 6000 - 10.000 денари),
МАГИСТЕРСКИ ТРУДОВИ, ЦЕНА: 36.000 - 40.000 денари (цената не е фиксна)
ДОКТОРСКИ ТРУДОВИ, ЦЕНА: 60.000 - 75.000 - 90.000 - 120.000 денари (цената не е фиксна)
Специјалистички трудови, трудови за списанија со импакт фактор, студии на случај и многу други трудови... (цената варира зависно од трудот)
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 071/352-740 (ОДГОВАРАМ САМО НА ВИБЕР ПОРАКА)

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Јулијана
Потврден огласувач
071352740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам