1 / 1
Се продава нива и овоштарник
1 €
Цената не е фиксна
29.08.2021 10:10

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1905 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива и овоштарник во КО Конопница, Крива Паланка. На КП бр. 7701 и 7702 во вкупна површина од 1905 м2. Се наоѓа во близина на задружниот дом и основното ушилиште во Конопница. Има услови да се добие одобрение за градба за семејни куќи. Парцелата гравитира со локален пат. Во близина има вода и струја на кои лесно може да се приклучи. Цена по договор.

Телефон за контакт: 075258559

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078454503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам