1 / 12
Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor
1 €
05.09.2022 14:19

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod prozorski,okolu prozor,odeluvaci na kat,stubovi i mnogu drugi raboti !

Rabotime na golemo i malo informacii 075 494 855 !!!

Transport na lajsnite preku Kargo ekspres zastiteni i spakovani !Poveke info na www.lajsni.com
Одберете модел на прозор и пресметајте колку метра ви треба и колку ќе ве чини во денари.

https://lajsni.com/пресметка/

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

StyroHome
Потврден огласувач
075494855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам