1 / 3
PLAC 5500M2 DO HORVAT (FABRIKATA ZA PECKI)
1 €
25.01.2022 13:44

Неготино / Неготино

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava mesto vo Negotino na oblasta vikana Bel kamen do fabrikata Horvat za pecki.
Parcela 4002/2
Povrsina 5500m2
So moznost za dokupuvanje od opstinata uste 1200m2 parcelata 4004 vednas donas.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
075488045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам