1 / 4
Се издава стан под кирија
1 МКД
Цената е фиксна
23.07.2022 13:26

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

44 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2009

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Bogomilska

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда.
Станот се издава целосно наместен стан клима интернет машина за перење кујна идеално за семејство во летниов период. 1800ден од вечер
Период :од Октомври до Крај на Мај

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
078206917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам