1 / 7
Se prodava SuzukiRMZ250
3.300 €
Цената е фиксна
30.08.2021 13:16

Велес / Велес

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2013

Модел:

RMZ250

Километри:

500000

Motorot e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071481809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам